Jak to działa?

 

Umówienie terminu przez stronę internetową.

Przejdź do zakładki Zarezerwuj teraz i umów się na wybraną datę i godzinę. Skan 1-2 osób zajmuje ok. 15 minut, w przypadku 3-4 osób potrzebujemy 30 minut.

 

Skanowanie odbywa się w naszym studiu 3D

Zarezerwuj i odwiedź nasze studio 3D gdzie znajduje się zbudowany przez nas, nowoczesny skaner 3D. Powstawanie trójwymiarowego skanu nie różni się specjalnie od robienia zwykłego zdjęcia. W tym przypadku nie robimy jednak zdjęcia jednym aparatem, ale używamy aż 120 aparatów, które wykonują zdjęcia postaci w tym samym czasie.

Podczas umówionego spotkania wykonujemy kilka ujęć pod rząd. Pierwsze zdjęcia można obejrzeć już chwilę po wykonaniu skanu na ekranie komputera. Ze zrobionych ujęć wspólnie wybierane jest to jedno, z którego powstanie figurka 3D.

Nasza usługa skanowania 3D jest zupełnie darmowa! Jeśli nie będziesz zadowolona/y z wyników, lub gdy dzieci odmówią współpracy, zawsze można odwiedzić nas innym razem.

scanner

   

Konstruowanie figury 3D

Zaczynamy od zdjęć, które wybrałeś. Korzystając z oprogramowania, korzystamy z obrazów wygenerowanych przez wszystkie 120 kamer, aby stworzyć model 3D w pełnym kolorze. Następnie nasz artysta 3D obrabia i ‘czyści’ rzeźbę z wszelkich niedoskonałości. Tak przygotowany model 3D przekazujemy do druku. Cały proces zajmuje ok. 2-3 tygodni. Gotową figurę można odebrać w naszym studiu 3D.